Tradiční KSICHTí soustředění v netradičním termínu

Letošní koronavirová karanténa přesunula i tradiční soustředění Korespondenčního semináře inspirovaného chemickou tematikou na přelom srpna a září. I přes tento přesun však soustředění zůstává stále stejné – čeká Vás pět dní laboratoří, přednášek, exkurzí a chemické zábavy.

Kdo se může přihlásit?

Účast na soustředění je tradičně vyhrazena řešitelům uplynulého ročníku KSICHTu. Finální výběr účastníků provedeme podle výsledkové listiny. Neváhejte se ale přihlásit i pokud Váš bodový zisk není nijak závratný, třeba zbyde místo i na Vás!

Pro přihlášení na soustředění je nutné se na nových stránkách znovu registrovat jako řešitel.

Kdy a kde

Soustředění se bude konat od neděle 30. srpna do pátku 4. září 2020. Ubytování účastníků bude zajištěno v dvojlůžkových a třílůžkových pokojích v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre na Vyšehradě. Adresa hotelu je Na Pankráci 15/1684, 140 00 Praha 4. Na hotel se nejjednodušeji dostanete metrem linky C na zastávku Vyšehrad a pak pěšky kolem budovy Kongresového centra.

Samotné soustředění se pak bude tradičně konat v prostorách Chemického ústavu Přírodovědecké fakulty UK, tedy Hlavova 2030, 128 43 Praha 2.

Jak to bude s jídlem?

Účastníci soustředění budou mít zajištěnou snídani formou rautu v hotelu, oběd a večeři. Ostatní jídla si účastníci zařizují sami. Prvním organizátory zařizovaným jídlem je pondělní snídaně, vezměte si proto v neděli s sebou vydatnější svačinu.

Jak to bude s přesuny po Praze?

Narozdíl od minulých let se během dne nebudeme přemisťovat pomocí MHD, jelikož hotel se nachází v dochozí vzdálenosti. Jediný přesun bude na pondělní exkurzi.

Přihlášky na soustředění zasílejte do 14. srpna!

Co s sebou?

  • NÁVRATKA
  • doklady (občanský průkaz nebo pas, kartička zdravotní pojišťovny...)
  • oblečení do nepohody na ven (v rámci soustředění budou i venkovní "běhací" aktivity, vezměte si, prosím, pevnou obuv a odpovídající oblečení do přírody)
  • šátek
  • laboratorní plášť a pokud máte, tak i brýle
  • psací potřeby, kalkulačka
  • čisté roušky pro přesuny MHD
  • večeře na neděli

Začátek

30. srpna 2020

Konec

4. září 2020

Místo konání

Chemický ústav PřF UK Praha

Pokud se chceš akce zúčastnit, přihlaš se.