Soustředění 2021

KSICHTí anketa

Letošní koronavirová karanténa přesunula i tradiční soustředění Korespondenčního semináře inspirovaného chemickou tematikou na přelom srpna a září. I přes tento přesun však soustředění zůstává stále stejné – čeká Vás pět dní laboratoří, přednášek, exkurzí a chemické zábavy.

Kdo se může přihlásit?

Účast na soustředění je vyhrazena řešitelům 19. KSICHTího ročníku. O účasti rozhoduje bodový zisk po 4. sérii. Pokud Váš bodový zisk není nijak závratný, nezoufejte, vůbec to neznamená, že nikam nepojedete.

Kdy, kde a za kolik

Soustředění se bude konat od neděle 29. srpna do pátku 3. září 2021. Ubytování účastníků bude zajištěno v dvojlůžkových a třílůžkových pokojích v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre na Vyšehradě. Adresa hotelu je Na Pankráci 15/1684, 140 00 Praha 4. Na hotel se nejjednodušeji dostanete metrem linky C na zastávku Vyšehrad a pak pěšky kolem budovy Kongresového centra.

Samotné soustředění se pak bude tradičně konat v prostorách Chemického ústavu Přírodovědecké fakulty UK, tedy Hlavova 2030, 128 43 Praha 2.

Na soustředění přijíždějte přímo do hotelu, a to v neděli 29. srpna mezi 14:00 a 16:00. Soustředění skončí slavnostním vyhlášením a ukončením ročníku 3. září v 12:30 v Chemickém ústavu PřF UK.

Ubytování a stravování mají účastníci soustředění zajištěné bezplatně díky podpoře soustředění z grantových prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR z Programu podpory nadání, ev. č. 0062/7/NAD/2021 a podpoře ze strany Přírodovědecké fakulty UK.

Jak to bude s jídlem?

Účastníci soustředění budou mít zajištěnou snídani formou rautu v hotelu, oběd a večeři. Ostatní jídla si účastníci zařizují sami. Prvním organizátory zařizovaným jídlem je nedělní večeře.

Jak to bude s přesuny po Praze?

Narozdíl od minulých let se během dne nebudeme přemisťovat pomocí MHD, jelikož hotel se nachází v dochozí vzdálenosti. Jediný přesun bude na pondělní exkurzi.

Přihlašování na soustředění je uzavřeno.

Co s sebou?

• NÁVRATKA
  • doklady (občanský průkaz nebo pas, kartička zdravotní pojišťovny...)
  • oblečení do nepohody na ven (v rámci soustředění budou i venkovní "běhací" aktivity, vezměte si, prosím, pevnou obuv a odpovídající oblečení do přírody)
  • šátek
  • laboratorní plášť a pokud máte, tak i brýle
  • psací potřeby, kalkulačka
  • čisté respirátory pro přesuny MHD

COVID-19

Na soustředění bude třeba přivézt vyplněnou a podepsanou návratku, jejíž součástí je prohlášení o tom, že jste

• buď plně očkováné/í proti onemocnění COVID-19, tedy od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, v případě jednodávkového schématu uplynulo od aplikace očkovací látky také nejméně 14 dní,
  • nebo jste prodělaly/i onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech,
  • nebo máte negativní PCR test provedený nejdříve v pátek 27. srpna 2021 před soustředěním (platnost 7 dní, tedy po celou dobu soustředění). Na antigenní testy nebude v průběhu soustředění čas, proto Vy, které/ří se budete testovat, zarezervujte si, prosím, včas PCR test!

Účast na soustředění je pak podmíněna dokladem o očkování, dokladem o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech, nebo dokladem o negativním PCR testu.

aktualizace dne: 5. srpna 2021

Začátek

29. srpna 2021

Konec

3. září 2021

Chemický ústav PřF UK, Praha

Pokud se chceš akce zúčastnit, přihlaš se.