Soustředění 2023

Soustředění Korespondenčního semináře inspirovaného chemickou tematikou proběhne v půlce června, těšte se na laboratoře, přednášky, exkurzi a spoustu chemické zábavy!

Kdo se může přihlásit?

Účast na soustředění je vyhrazena řešitelům 21. KSICHTího ročníku. O účasti rozhoduje bodový zisk po 4. sérii. Pokud Váš bodový zisk není nijak závratný, nezoufejte, vůbec to neznamená, že nikam nepojedete.

Přihlašování bylo uzavřeno.

Kdy a kde to bude?

Soustředění se bude konat od neděle 11. června do pátku 16. června 2023.

Ubytování bude zajištěno v dvoulůžkových pokojích na koleji Volha, adresa je K Verneráku 950/45 Kunratice, 148 00 Praha 4 - Jižní Město.

Samotné soustředění se bude konat převážně v prostorách Chemického ústavu Přírodovědecké fakulty UK, tedy Hlavova 2030, 128 43, Praha 2.

Jak to bude s příjezdem a odjezdem?

V neděli 11. června mezi 14 a 16 hodinou na Vás budou čekat organizátoři v KSICHTích tričkách na vrátnici Volhy. Pokud by nastaly nějaké komplikace po cestě a nestíhali jste dorazit včas, volejte na číslo +420 722 557 997. Program soustředění pak začne v 16 hodin, a to hned úvodní hrou, proto se snažte opravdu přijet včas. Soustředění bude oficiálně ukončeno v pátek 16. června ve 12:00.

Harmonogram

Orientační harmonogram soustředění je k dispozici na tomto odkaze .

Pozvánka na páteční oběd organizátorů

Pokud jste již ve 4. ročníku, ale nechcete se s KSICHTem rozloučit, nemusíte - stačí se přidat do řad organizátorů. O tom, jak můžete k chodu KSICHTu přispět, se nejlépe dozvíte na pátečním obědě organizátorů, který se bude konat od 13:00 a na který Vás srdečně zveme.

Jak to bude s jídlem?

Stravování bude zajištěno, prvním společným jídlem bude nedělní večeře, posledním páteční snídaně. Doporučujeme si vzít na nedělní odpoledne nějakou malou svačinku, jelikož večeře bude až později večer.

Jak to bude s přesuny po Praze?

Po Praze se budeme přemisťovat pomocí MHD, bude třeba si zařídit kupón nebo koupit jízdenky, informace o dopravě po Praze najdete na stránkách PID. Dohromady nás bude čekat minimálně deset jízd po Praze, s tím že kromě čtvrtka by se jízdy měly vejít do 30 minut.

Co s sebou?

  • návratka
  • občanský průkaz
  • dlouhé kalhoty zakrývající celé nohy
  • pevnou uzavřenou obuv bez podpatků
  • KSICHTí tričko (pokud máte)
  • oblečení do nepohody na ven (v rámci soustředění budou i venkovní "běhací" aktivity, vezměte si, prosím, odpovídající oblečení)
  • laboratorní plášť a pokud máte, tak i brýle
  • psací potřeby, kalkulačku
  • předmět, který si chcete poniklovat v rámci praktika, nejlépe nějaký drobný kovový - např. šroubky, připínáčky nebo jiný předmět s ostrými hranami
  • měděný předmět, který si chcete pozinkovat v rámci praktika

Co když jsem se na soustředění přihlásil/a a nemůžu jet?

Napiš nám, prosím, co nejdříve na e-mail ksicht@natur.cuni.cz, že se soustředění nezúčastníš, abychom mohli oslovit náhradníka.

Další informace o soustředění a podrobnosti budeme postupně přidávat.

aktualizace dne: 9. června 2023

Začátek

11. června 2023

Konec

16. června 2023

Místo konání

Chemický ústav

Pokud se chceš akce zúčastnit, přihlaš se.