Jarní výlet s KSICHTem

Kde a kdy?

Jarní výlet s KSICHTem proběhne v Plzni. Výlet bude zahájen v pátek 8. března v 18 hodin a ukončen v neděli 10. března ve 12 hodin.

Kdo se může přihlásit?

Přihlašování bylo ukončeno. Pokud se chcete ještě dodatečně přihlásit, napište nám mail na jakub.krieger@ksicht.natur.cuni.cz.

Účast na výletě je vyhrazena řešitelům 22. KSICHTího ročníku. O účasti rozhoduje čas přihlášení, kdo se dřív přihlásí, ten jede.

Podmínkou účasti na výletě je dovršení věku 15 let (tj. můžete jet nejdříve v den svých 15. narozenin).

Účastníci ze Slovenska musí mít povinně sjednáno zdravotní a úrazové pojištění na území České republiky pro dobu konání výletu.

Na co se můžete těšit?

Čekají nás exkurze, minipřednášky, a velká hra s chemickou tématikou. Na exkurzi se konkrétně můžete těšit do plzeňské Techmania Science Centre. Nebudou chybět seznamovací hry, procházka po městě, čas se najde třeba na deskovky či zpívání s kytarou. A v neposlední řadě potkáte spoustu dalších nadšených chemiků!

Jak to bude s ubytováním?

Ubytováni budeme ve zrekonstruovaných prostorech Střediska volného času RADOVÁNEK (Pallova 19, Plzeň), které se nachází cca 15 minut chůzí od vlakového nádraží.

Přivezte si s sebou spacák a karimatku.

Jak to bude s jídlem?

Přivezte si s sebou jídlo na pátek.

Další stravování bude hromadné, starat se o ně nemusíte, pouze si vezměte peníze na jeho zaplacení. Posledním společným jídlem bude nedělní snídaně.

Jak to bude s příjezdem a odjezdem?

V pátek od cca 18:00 na Vás budou v hlavní hale Hlavního nádraží Plzeň čekat organizátoři, které poznáte podle tašek s nápisem KSICHT. Sraz bude do 18:30. Pokud byste do 18:30 nestíhali přijet, dejte nám vědět na mail.

Výlet bude ukončen v neděli ve 12 hodin. Počítejte s cca hodinou na sbalení a přesun na nádraží.

Co si vzít s sebou?

  • NÁVRATKU
  • doklady (občanský průkaz nebo pas, kartička zdravotní pojišťovny,…)
  • peníze (na jídlo a dopravu, vše ostatní hradí KSICHT)
  • spacák, karimatka
  • jídlo na pátek
  • oblečení do nepohody na ven (v rámci výletu budou i venkovní "běhací" aktivity, vezměte si, prosím, pevnou sportovní obuv a odpovídající oblečení), deštník/pláštěnka, přezůvky
  • menší batoh (budeme se pohybovat po městě, doporučujeme si vzít menší batoh na věci s sebou, ať nemusíte tahat krosny a kufry...)
  • psací potřeby, kalkulačka
  • přezůvky

Co když jsem se na výlet přihlásil/a a nemůžu jet?

Přihláška na KSICHTí výlet je závazná - na základě počtu přihlášených objednáváme ubytování, exkurze a jídlo. Pokud se přesto z nějakého důvodu nebudete moci výletu zúčastnit (např. kvůli onemocnění), napište nám, prosím, co nejdříve na e-mail jakub.krieger@ksicht.natur.cuni.cz, že se výletu nezúčastníte.

aktualizace dne: 6.3.2024

Začátek

8. března 2024

Konec

10. března 2024

Místo konání

Plzeň

Volná místa

13/25

Účastníci

12 přihlášených

Pokud se chceš akce zúčastnit, přihlaš se.