Proč řešit KSICHT?

Jaké výhody nabízí řešitelům KSICHTu vysoké školy?

Podmínky přijímacího řízení pro akademický rok 2023/2024

Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta

Úspěšným řešitelům* garantuje upuštění od přijímací zkoušky ke studiu bakalářských studijních programů: Biochemie, Chemie, Chemie a fyzika materiálů, Medicinální chemie, Ochrana životního prostředí, Chemie se zaměřením na vzdělávání se sdruženým studiem Geologie se zaměřením na vzdělávání, Geologie se zaměřením na vzdělávání se sdruženým studiem Chemie se zaměřením na vzdělávání, Chemie se zaměřením na vzdělávání se sdruženým studiem Matematika se zaměřením na vzdělávání, Chemie se zaměřením na vzdělávání se sdruženým studiem Fyzika se zaměřením na vzdělávání, Chemie se zaměřením na vzdělávání, Klinická a toxikologická analýza.

* řešitel, který ve školním roce 2022/2023 získal alespoň 50 % z celkového počtu bodů nebo ve školním roce 2023/2024 v 1. - 3. sérii alespoň 50 % z celkového počtu bodů 1. - 3. série

https://www.natur.cuni.cz/fakulta/uchazeci/bakalarske-studium/prijimaci-rizeni

Univerzita Palackého v Olomouci, Přírodovědecká fakulta

Úspěšným řešitelům* garantuje upuštění od přijímací zkoušky ke studiu bakalářského studijního programu: Nanomateriálová chemie.

https://studium.upol.cz/Catalog/StudyPrograms?type=Bachelor#year=2022&globalId=39785&maior=7060

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Řešitelům KSICHTu umístěným mezi prvními 30 nejúspěšnějšími, kteří ještě splní další podmínky Stipendijního řádu, garantuje mimořádné účelové stipendium ve výši až 30 000 Kč.

https://www.vscht.cz/studium/bakalarske-studium/stipendia