Lidé

Jaroslav Cerman

Jaroslav Cerman

Pocházím z Krkonoš. Ksicht jsem začal řešit v roce 2012 a provázel mě celým gymnaziálním studiem. Jsem absolventem VŠCHT, ale časem se moje pozornost zaměřila k informatice a kybernetice. Posledních několik let dělám pro Ksicht jazykového korektora. Podílím se také na pořádání Chemiklání. Ve volném čase rád sáhnu po sci-fi knize či vinylu s tvrdou hudbou.

Pavel Řezanka

Pavel Řezanka

KSICHTu se věnuji již od jeho vzniku v roce 2001. Jsem hlavně editorem, tj. připravuji jednotlivé brožurky k tisku, autorem, na kontě mám už několik desítek napsaných úloh, a recenzentem úloh ostatních autorů. Pomáhám s organizací výletů a soustředění. Pracuji na Ústavu analytické chemie VŠCHT Praha, kde se zabývám nanočásticemi, separačními technikami a radioanalytickými metodami.

Jakub Krieger

Jakub Krieger

Jsem student učitelství chemie a fyziky na Karlově univerzitě. Rád tvořím, ať už úlohy do KSICHTu, programy na různé vzdělávací akce nebo hudbu. V rozvíjení svých hudebních dovednostní pokračuju na Konzervatoři Jaroslava Ježka. V KSICHTu jsem tajemník, což znamená, že nesu zodpovědnost za chod celého semináře, komunikuji s Přírodovědnou fakultou stran financování a organizuji závěrečné soustředění.

Tomáš Heger

Tomáš Heger

Pocházím z východních Čech a KSICHT jsem řešil od roku 2018. Aktuálně jsem v druháku na University of Cambridge, kde bych měl studovat přírodní vědy, a mé srdce patří chemii. Jelikož jsem nechtěl dát KSICHTu vale, tak jsem se stal správcem úloh - starám se o to, aby řešitelé měli co řešit, a autoři úloh se s psaním moc netrápili. Pokud mě zrovna nenajdete začteného do knihy, tak je slušná šance, že se právě potuluji kdesi v divočině se svou skautskou družinou.

Tatiana Nemirovich

Tatiana Nemirovich

Ahoj, jsem Táňa. Věnuji se výpočetní chemii a momentálně dělám doktorát na ÚOCHB AV ČR, kde teoreticky studuji vlastnosti různorodých molekul. Ve volném čase se věnuji také portrétní fotografii.

V rámci KSICHTu občas přispěji nějakou úlohou, ale nejčastěji se podílím na recenzování úloh. Také tradičně vyučuji výpočetní praktika na závěrečném KSICHTím soustředění a starám se o KSICHTí sociální sítě 💙

Vít Novotný

Vít Novotný

Ahoj, jmenuju se Vítek, studuju Chemii na VŠCHT. Pro KSICHT píšu a recenzuju úlohy, podílím se též na jeho administrativním chodu. KSICHT mě k chemii přivedl a pomáhá mi u ní zůstat. Mám radost, že se KSICHTu také věnuješ, případně, těším se na Tvoje řešení!