Lidé

Jaroslav Cerman

Jaroslav Cerman

Pocházím z Krkonoš. Ksicht jsem začal řešit v roce 2012 a provázel mě celým gymnaziálním studiem. Jsem absolventem VŠCHT, ale časem se moje pozornost zaměřila k informatice a kybernetice. Posledních několik let dělám pro Ksicht jazykového korektora. Podílím se také na pořádání Chemiklání. Ve volném čase rád sáhnu po sci-fi knize či vinylu s tvrdou hudbou.
Pavel Řezanka

Pavel Řezanka

KSICHTu se věnuji již od jeho vzniku v roce 2001. Jsem hlavně editorem, tj. připravuji jednotlivé brožurky k tisku, autorem, na kontě mám už několik desítek napsaných úloh, a recenzentem úloh ostatních autorů. Pomáhám s organizací výletů a soustředění. Pracuji na Ústavu analytické chemie VŠCHT Praha, kde se zabývám nanočásticemi, separačními technikami a radioanalytickými metodami.
Tereza Dobrovolná

Tereza Dobrovolná

Jsem rodačka z Chrudimi a KSICHT jsem řešila po celou dobu studií na gymnáziu. Potom jsem začala chodit na Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, kde studuju chemii. Starám se o chod semináře - třídím došlá řešení, posílám je autorům k opravě, sbíram je od nich zpátky a organizuju jejich cestu zpátky k řešitelům. Ve svém volném čase si ráda zahraju třeba volejbal.
Jan Hrubeš

Jan Hrubeš

Jsem rodilý Pardubák. Po absolvování tamější univerzity v oboru organické chemie jsem změnil obor a nyní studuji doktorát didaktiky chemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Formálně KSICHT zastupuju na všech jednáních - řeším finance na chod semináře a na závěrečné soustředění, vypisuju spoustu papírů a podepisuju diplomy.
Richard Veselý

Richard Veselý

V KSICHTu dělám správce úloh. To znamená, že bych se měl starat o to, aby bylo v sérii všech pět úloh a aby proces jejich tvorby byl co nejjednoduší. Ke KSICHTu jsem se dostal v prváku na SŠ přes chemický kroužek. Moc mě zaujal a tak jsem se mu věnoval po zbytek střední školy. Aktuálně studuji obor Natural Science v Cambridge. Mimo chemii je mým největší zájmem debatování o politice, hraní strategických deskovek a trávení času s mými sourozenci.